Plechové garáže a sklady levně

Doprava a montáž zdarma po celé ČR

Naše služby a výroba lehkých ocelových konstrukcí

Doprava a montáž vždy v ceně výrobku - vozidlo se musí dostat do vzdálenosti alespoň 20 m od montáže

Doba dodání stavby

Doba dodání se pohybuje pro ČR do 1 do 4 týdnů v závislosti na množství objednávek v oblasti, naše vozidla jezdí od pondělí do soboty, kdy samotné montáže probíhají od 6:00 do 21:00. Montáž klasické garáže trvá 25 - 35 minut.

Velké stavby s podjezdnou výškou vrat nad 3 m mají doručení 1 - 3 měsíce.

Podmínkou je připravený zpevněný podklad (rovina), příklady a popis podkladů ke stavbě zde. Vyobrazená vozidla by měla dojet na vzdálenost 10 - 20 m od samotné stavby, při větší vzdálenosti prosíme o oznámení předem, abychom mohli správně načasovat jednotlivé montáže.

Doprava Eurostal

Doprava a rozměry vozidel Eurostal

Doprava Eurostal

Na místo stavby se musí dostat vozidlo těchto rozměrů alespoň na vzdálenost 20 metrů, pokud je vzdálenost větší, je dobré si předem zajistit ruční přenesení, nebo převoz jednotlivých dílů náhradním menším vozidlem, díly nejsou těžké, dva lidé rozměr 4 x 6 m stěnu přenesou až na konkrétní místo připravené pro stavbu. Mějte prosím pochopení k našim montážníkům, kteří denně musí postavit 10 až 15 staveb.

Výroba Eurostal Výroba Eurostal
 Válec plechu imitace dřeva  Výroba Eurostal
 Výroba Eurostal  Doprava Eurostal

Mapa našich staveb na území České republiky

Na mapě níže si můžete najít nejbližší stavbu provedenou naší firmou, stavby jsou označeny s přesností na 20 m a ve většině případů jsou viditelné z nejbližší komunikace. Jedná se o výběr staveb. Kliknutím do mapy si myší vyhledáte polohu - zobrazí se mapa staveb.

Google map: 50°43'16.104"N, 15°12'31.875"E