Plechové garáže a sklady levně

Doprava a montáž zdarma po celé ČR

Malé stavby Eurostal do podjezdné výšky vrat 2 m

Malé garáže a malé sklady

Stavby a garáže pro malá vozidla jsou do světlosti vjedzu 2 m (podjezdná výška) u dvoukřídlých vrat a 1,93 m u vrat výklopných, vjezdový otvor je vždy vysoký 2 m. Výška boku jsou 2,13 m.

Garáž 4 x 6 m sedlová střecha vodorovný trapéz

Lze si vybrat z pěti druhů střech, z hlediska ceny jsou nejlevnější stavby se zadním spádem, pokud ale Vaše stavba bude umístněná v náročných podmínkách jako třeba horské oblasti, měli byste uvažovat o stavbě se sedlovou střechou, případně s bočním spádem, kde jsou příhradové nosníky které odolají sněhové zátěži i v Alpách. Typy střech jsou zde označené. 

Barevná paleta Eurostal nabízí až 30 druhů žárově zinkovaného barevného plechu. Barva je na žárově pozinkovaném plechu povlakovaná, z vnitřní strany je vždy světle šedá, z vnější strany podle Vašeho výběru.

Stavby lze osadit různými doplňky jako plastová oka tří velikostí, boční vchod, elekrický pohon vrat na dálkový pohon, okapy, antikondenzační filc do střechy, otvor pro vlastní okno, nebo pouze větrací otvor, aretační zarážka dvoukřídlých vrat, krycí lemy rohů, lemy střechy, u dvoukřídlých vrat zámek FAB s klikou. Uložení trapézového plechu vodorovně Vám může přinést vizuální uspokojení, ale konstrukce se musí zesílit a tím vzroste cena, vodorovně položený trapézový plech má menší stabilitu. U výklopných vrat toto neplatí, tedy lze kombinovat se stavbou.

Stavební povolení - pro lehkou ocelovou konstrukci

Pro stavby do 25 m² není potřebné stavební povolení, ve stavebním zákoně existují další vyjímky až do 70 m² zastavěné plochy.

Naše stavby jsou vždy označeny jako "Lehká ocelová konstrukce", vždy je ale lepší se zeptat souseda, zda mu stavba nebude překážet. Předejdete tím případným nepříjemnostem.

Znění stavebního zákona:

Pokud zastavěná plocha nepřesáhne 25m² a výška garáže, stavby je menší než 5m, řadí se podle stavebního zákona mezi drobné stavby, které plní doplňkovou funkci k hlavní stavbě a které nemohou podstatně ovlivnit životní prostředí. V takovém případě není nutné stavební povolení, postačí ohlášení obci, která podle stavebního zákona vykonává pravomoc stavebního úřadu. Tedy postačí Vám vlastní jednoduchý ruční nákres.

E-shop Eurostal

Příklady malých staveb do podjezdné výšky 2 m

Garáž 3 x 5 m zadní spád  Garáž 3 x 5 m zadní spád výklopná vrata
 Garáž 3 x 5 m zadní spád  Garáž 4 x 6 m sedlová střecha výklopná vrata
   
   

Garáže online

Garáže online

737 551 129

317 601 710

info@garaze-sklady.cz

od 9:00 do 21:00 hodin

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení