Plechové garáže a sklady levně

Doprava a montáž zdarma po celé ČR

Velké stavby - garáže a sklady s podjezdnou výškou nad 2,1 m

Velké sklady a velké garáže, atypické stavby

Pokud požadujete podjezdnou výšku ve vratech více než 2,1 m na tuto stavbu musí vytvořit nabídku náš technik. Výklopná vrata vyrobíme až do podjezdné výšky 2,5 m, dvoukřídlá až do výšky 4 m. Ideální rozměr stavby je vždy obdélník, kde štítová strana je na užší straně.

Jsme limitováni výškou stavby s ohledem na transport k místu stavby. Pro velké stavby je nejvhodnější sedlová střecha, ale náš technik Vám rád navrhne správou konstrukci s ohledem na celkový rozměr stavby. Nejčastěji se stavby těchto velikostí používají jako uskladnění zemědělských strojů, parkování nákladních automobilů, autobusů, skladování nejrůznějšího nadměrného materiálu. Uskladněny mohou být i lodě, vysokozdvižné vozíky, stavěli jsme také konstrukce pro parkování malých letadel, nebo řadové garáže a zastřešení. Naše velké přístřešky pro vrtací techniku a nákladní automobily stojí dokonce na jiném kontinentu - republika Mali, Afrika. U nás v Evropě je to Česká republika, Slovensko, Polsko, Německo, Maďarsko.

Formulář pro kalkulaci

K vyhotovení nabídky velké, nebo atypické stavby pro Vás nám postačí Váš jednoduchý ruční nákres, případně fotografie Vaší představy. 

Formulář pro kalkulaci je zde, kalkulace by měla být vyhotovena do 72 hodin. 

Velké a atypické stavby které jsme stavěli si můžete prohlédnou níže ve fotogalerii. Můžou Vám být inspirací. Všechny byly vyrobeny podle požadavku zákazníka.

 

Garáže online

Garáže online

737 551 129

317 601 710

info@garaze-sklady.cz

od 9:00 do 21:00 hodin

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení